Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
