Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Views
it: Viste

en: Separator
it: Separatore

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Throbber
it: Icona di caricamento
