Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Displays
lt: Rodymai

en: Throbber
lt: Pulsas
