Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
