Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
