Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Views
pl: Widoki

en: Save settings
pl: Zachowaj ustawienia

en: Displays
pl: Formaty

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy
