Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Separator
pt: Separador

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Displays
pt: Exibições

en: Throbber
pt: Pulsação
