Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Изменить

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Views
ru: Представления

en: Separator
ru: Разделитель

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Displays
ru: Вид

en: Throbber
ru: Троббер (индикатор без указания прогресса выполнения)
