Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Displays
sk: Zobrazenia
