Views Display Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet
