Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
