Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Separator
ca: Separador

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Displays
ca: Presentacions
