Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: edit
de: Bearbeiten

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Instructions
de: Anleitung

en: Displays
de: Anzeigen
