Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erottaja

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Displays
fi: Näytöt
