Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
he: זמין

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Displays
he: תצוגות
