Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save settings
hr: Spremi postavke
