Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Views
hu: Nézetek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Throbber
hu: Folyamatjelző
