Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Views
ja: 表示

en: Separator
ja: セパレーター

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Throbber
ja: アニメーションアイコン
