Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ
