Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام
