Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
