Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
