Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativo

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Views
pt: Visualizações

en: Separator
pt: Separador

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Throbber
pt: Imagem de carga
