Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Instructions
te: సూచనలు
