Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save settings
th: บันทึกค่า
