Views Display Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập
