Views node field (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Display links
da: Vis links

en: Full node
da: Hele indholdselementet

en: Node field
da: Simpelt felt

en: Build mode
da: Opbygningstilstand

en: Display node comments
da: Vis kommentarer
