Views node field (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Teaser
fr: Accroche

en: Display links
fr: Afficher les liens

en: Full node
fr: Nœud complet

en: Node field
fr: Champ du nœud

en: Build mode
fr: Mode de construction

en: Display node comments
fr: Afficher les commentaires du nœud
