Views node field (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Teaser
gl: Resumo

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Full node
gl: Nodo completo

en: Node field
gl: Campo do nodo

en: Display node comments
gl: Amosar os comentarios do nodo
