Views node field (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Teaser
he: תקציר

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן
