Views node field (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Node field
lt: Mazgo laukelis
