Views node field (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
pt: Chamada

en: Display links
pt: Exibir links

en: Full node
pt: Node completo

en: Node field
pt: Campo do conteúdo

en: Build mode
pt: Modo de construção

en: Display node comments
pt: Exibir comentários do node
