Views node field (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Node field
sk: Pole uzla

en: Display node comments
sk: Zobraziť komentáre uzla
