Views query substitutions (6.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Type
fa: نوع

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Roles
fa: نقش ها

en: Vocabulary
fa: واژه

en: Term
fa: اصطلاح
