Views query substitutions (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: Type
ja: タイプ

en: Views
ja: 表示

en: Roles
ja: 役割

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Values
ja: 値

en: Selection type
ja: 選択タイプ

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ja: 通常のオプションでタームを表示するボキャブラリーを選択してください。

en: Dropdown
ja: ドロップダウン

en: Show hierarchy in dropdown
ja: ドロップダウンに階層を表示
