Views query substitutions (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Type
sk: Typ

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť postupnosť vo vysúvacom menu.
