Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Type
az: Növ

en: Views
az: Görünüşlər

en: Roles
az: Rollar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Values
az: Qiymətlər

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
az: Normal seçimlərdə hansı lüğətin şərtlərini göstərəcəyini seçin.

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Show hierarchy in dropdown
az: Açılan menyuda iyerarxiyanı göstərin
