Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Type
bg: Тип

en: Views
bg: Изгледи

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID
