Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Type
bs: Tip

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bs: Izaberi iz kojeg riječnika će se izrazi prkazivati.

en: Show hierarchy in dropdown
bs: Prikaži hijerarhiju u dropdownu
