Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Type
ca: Tipus

en: Roles
ca: Rols

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Keys
ca: Claus

en: Values
ca: Valors

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ca: Seleccioneu els termes de vocabulari per mostrar a les opcions regulars.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable
