Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Roles
da: Roller

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Keys
da: Nøgler

en: Values
da: Værdier

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
da: Vælg fra hvilket ordforråd der skal vises termer i de almindelige valg.

en: Dropdown
da: Rullemenu

en: Show hierarchy in dropdown
da: Vis hierarki i rullemenu
