Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Type
el: Τύπος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Term ID
el: ID όρου

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση
