Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Type
et: Liik

en: Views
et: Vaated

en: Roles
et: Rollid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Keys
et: Võtmed

en: Values
et: Väärtused

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat
