Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Type
eu: Mota

en: Views
eu: Bistak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Keys
eu: Giltzak

en: Values
eu: Balioak
