Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Type
fa: نوع

en: Views
fa: نماها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Keys
fa: کلیدها

en: Values
fa: مقادیر

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار
