Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Type
fi: Tyyppi

en: Views
fi: Näkymät

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Keys
fi: Avaimet

en: Values
fi: Arvot

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fi: Valitse minkä sanaston termit näytetään normaaleissa valinnoissa.

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Show hierarchy in dropdown
fi: Näytä hierarkia alasvetovalikossa
