Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Views
fr: Vues

en: Roles
fr: Rôles

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Term ID
fr: Identifiant (ID) du terme

en: Keys
fr: Clés

en: Values
fr: Valeurs

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fr: Sélectionnez le vocabulaire pour lequel montrer les termes dans les options normales.

en: Dropdown
fr: Liste déroulante

en: Show hierarchy in dropdown
fr: Montrer la hiérarchie dans la liste déroulante
