Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Type
hr: Vrsta

en: Roles
hr: Uloge

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma
