Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Type
mn: Төрөл

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID
