Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Roles
nl: Rollen

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Keys
nl: Sleutels

en: Values
nl: Waarden

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven
